info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Ландшафтний дизайн під ключ

Після отримання заявки від замовника, переговорів з ним, укладається договір про проведення робіт щодо розробки ландшафтного проекту і його реалізації.

Стверджується робоча група в складі представників різних спеціальностей (ландшафтний архітектор, дизайнер, агроном-дендролог, інженер), яка буде розробляти і супроводжувати ландшафтний проект.

Предпроектний етап

 • Виїзд фахівців на ділянку з метою отримання вихідних даних про розроблювальну території.
 • Проведення дослідних робіт з вивчення характеристик грунту, хімічного складу води, глибини залягання підземних вод та ін.
 • Спілкування з замовником для уточнення головних аспектів замовлення, таких як - функціональне призначення території, зонування, характер зелених насаджень тощо.
 • Розробка поточного плану
 • Розробка завдання на проект.

Етап розробки ландшафтного проекту

 1. Створення та узгодження з замовником ескізного проекту з виготовленням 3D макета.
 2. Розробка генерального плану.
 3. Створення пакету робочої документації ландшафтного дизайн-проекту, влючає генеральний план з пояснювальною запискою, креслення, план вертикального планування, дендроплан, схеми квітників, плани водойм, МАФів, плани дренажної і зливової систем, план освітлення тощо., А також кошторису по кожному з видів робіт.

Етап реалізації плану з благоустрою ділянки

 1. здійснення підготовчих робіт з очищення території (прибирання сміття, демонтаж непотрібних споруд, викорчовування старих дерев та ін.);
 2. розмітка тариторії на площі ділянки функціональних зон, майданчиків, підпірних стінок, водойм тощо;
 3. виконання робіт, згідно з планом вертикального планування з формування геопластики ділянки (вирівнювання, виїмка і переміщення грунту, формування схилів, пагорбів, та ін.);
 4. прокладання дренажної і зливової систем, монтаж системи зрошення;
 5. формування водойм;
 6. розмітка і прокладання доріжок, мощення доріжок і майданчиків;
 7. монтаж системи освітлення;
 8. висадка дерев та чагарників (посадку крупномірів краще перенести на зиму);
 9. розбивка клумб і газонів, висадка однорічників.

Переваги комплексного замовлення ландшафтного дизайну «під ключ»

У чому сенс створення ландшафтного дизайну «під ключ»? Для замовника - це самий кращий варіант. Після укладення договору ми вислуховуємо його побажання, узгоджуємо деталі, і клієнт через вказаний в договорі період часу отримує впорядковану територію з усіма інженерно-технічними комунікаціями (освітленням, зрошенням, дренажною системою та ін.), З усіма зеленими насадженнями (деревами, кущами, багатолітниками ), з мережею доріжок, з засадженими клумбами, з малими архітектурними формами, водоймами тощо.

Погодьтеся, такий хід подій дуже навіть привабливий. Притому, всі роботи виконуються на високому професійному рівні так, що протягом багатьох років експлуатація ділянки не буде приносити прикрощів і додаткових турбот, крім тих, які необхідні для догляду за територією. Але і від цих турбот ми можемо звільнити власника, запропонувавши послуги з супроводу об'єкта - профілактичні роботи по утриманню в ідеальному порядку технічного обладнання, агротехнічні осінньо-весняні роботи, обрізка і обприскування зелених насаджень, стрижка чагарників і газону, чистка водойм тощо.

За 10 років роботи в ландшафтному будівництві ми виробили свій підхід і авторський, впізнаваний стиль в створенні унікального, комфортного та функціонального ландшафту. Нам вдалося вибудувати оптимально ефективний алгоритм роботи, що включає всі етапи - від передпроектної підготовки і проектування - до реалізації проекту і його експлуатаційного супроводу, що виключає невиправдані втрати часу та коштів. Наші замовники залишаються нашими друзями на довгі роки.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 1. Ваше ім'я
 2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ