info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Влаштування альпійських гірок

Альпійська гірка або альпінарій – одна із форм облаштування кам’янистого садка. Прикрасить як маленьке подвір’я, так і велику садову ділянку. Створення альпійської гірки – складний трудомісткий процес, який потребує певного досвіду та навичок. Потрібно скласти проект, вивчити особливості грунту, підготувати ділянку, розробити план розміщення декоративних елементів. Від якості підготовчих робіт залежить подальша доля рослин та привабливий зовнішній вигляд альпійської гірки. Довірити цю роботу слід професіоналам. Наші садівники оберуть найбільш прийнятний для вашого грунту та ділянки варіант альпійської гірки, виконають всі роботи з облаштування.

 

Вибір місця розміщення альпійської гірки

Альпінарій облаштовують на природному або штучно створеному схилі. Схил повинен розташовуватися під кутом 10-15 градусів. Чим більша площа альпійської гірки, тим більша її висота. Частіш за все висота складає не більше 2 метрів. Ділянку для розміщення слід обирати у східній або південно-східній частині подвір'я з прямим потраплянням сонячного проміння.

 

Матеріали для альпійських гірок

Влаштування альпійських гірок - фото

Для влаштування альпійських гірок знадобляться щебінь, пісок, каміння, гравій, торф. Каміння обирається однокольорове, з однаковою структурою. Найкраще підійдуть піщаник, граніт, доломіт, валуни, вапняк. Щебінь знадобиться для дренажу та декоративної підсипки. Пісок і торф додаються до складу грунту, щоб зробити його більш рихлим та подібним до природного гірського ландшафту.

Ми облаштуємо альпійську гірку на вашій ділянці та розповімо, як потрібно доглядати за рослинами, щоб вони прижились на грунті та продовжували цвісти багато років. Наша мета – створити максимально комфортні умови для рослин і надати альпінарію гарний естетичний вигляд.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ