info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Монтаж дренажних систем

Дренажна система– це конструкція відведення води від будинку та подвір’я для мінімізації негативного впливу опадів та грунтових вод. Надлишок води накопичується у підвальних приміщеннях, призводить до підмивання фундаменту будівлі та погано впливає на зріст певних рослин на присадибній ділянці. Розробка проекту дренажної системи – складний процес, від якості якого залежить цілісність будинку та комфорт проживання у ньому. Ми детально вивчаємо особливості ділянки, глибину грунтових вод і в залежності від отриманих даних проектуємо та споруджуємо дренажну систему. У подальшому надлишок води може очищуватись та використовуватись для господарських потреб.

Монтаж дренажних систем - фото

 

Види дренажних систем

Вид дренажної системи обирається перед спорудженням фундаменту та враховує наступні показники:

  • рівень грунтових вод;
  • характеристику грунту;
  • особливості місцевості, де розташований будинок;
  • кількість щорічних опадів.

За конструкцією виділяють два види монтажу дренажних систем:

Монтаж дренажних систем - фото
  • Поверхнева дренажна система. Влаштовується у місцях глибокого розташування грунтових вод. Споруджуються спеціальні жолоби, канали, лотки для відводу залишків води. Конструкція поверхневої системи розташовується у верхньому шарі грунту. При проведенні монтажних робіт враховується нахил ділянки. Вода не повинна стікати на дорогу або сусідське подвір’я.
  • Глибинна дренажна система. Споруджується для глинистого грунту, який затримує воду та у разі, коли грунтові води пролягають близько до поверхні ділянки. Робляться канали та трашеї для відводу залишків води, труби укладаються на глибині не менше 1.5-2 метри.
Монтаж дренажних систем - фото

Ми використовуємо сучасну техніку, що дозволяє скоротити час монтажу дренажної системи та виконати роботу на найвищому рівні. Наші спеціалісти підберуть найкращий варіант влаштування дренажу для вашої ділянки.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ