info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Влаштування газону

Газон стане прикрасою будь-якого двору, саду. Зелена трава доповнює ландшафтний дизайн, покращує структуру грунту, запобігає його пересиханню. На зеленій ділянці біля будинку приємно відпочивати, грати з дітьми, займатись спортом. Переваг створення газону безліч, а способів його влаштування лише два. Ми пропонуємо облаштувати посівний або рулонний газон. Самому зробити газон досить складно, потрібно розбиратися у видах трав, вчасно засівати ділянку та слідкувати за відсутністю бур’янів. Рулонний газон облаштувати набагато простіше. Не потрібно чекати, коли виросте трава, ви отримуєте вже готовий шар грунту з відбірною зеленню. Який би спосіб влаштування газону ви не обрали, наші фахівці допоможуть оформити його якнайкраще.

Влаштування газону - фото

 

Види газонів

Влаштування газону - фото
  • Звичайний газон. Виконує декоративну і прикладну функцію. На такому газоні трава не витоптується, по ній сміливо можна ходити та не боятись, що зіпсується зовнішній вигляд. Доглядати за звичайним газоном досить легко, якщо залишити його на деякий час без поливу, це суттєво не вплине на естетичний вигляд. На такому покритті не дуже помітні дикорослі рослини, але час від часу їх потрібно видаляти.
  • Партерний газон. Облаштовується з елітних видів трав, неперевершено виглядає та стане прикрасою будь-якого ландшафту. Але по ньому не можна ходити, він виконує лише декоративну функцію.
  • Спортивний газон. Витримує великі навантаження, має високу стійкість до витоптування. Використовується для активних ігор та занять спортом.
  • Мавританський газон. Влаштовується як прикраса подвір’я або саду. Окрім трави, засівається квітами, які цвітуть все літо.

 

Ми вивчимо особливості місцевості, де знаходиться ваш будинок, підберемо та влаштуємо найкращий варіант газону для вашої ділянки.

 

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ