(044) 38 38 442, (066) 224 30 81, (068) 152 51 57     info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

Демонтажні роботи

Досить поширена думка про те, що демонтажні роботи легкі та не потребують спеціальних знань, досвіду. Насправді демонтаж – складний та трудомісткий процес, від якості якого залежить подальша доля споруди. Професійні демонтажні роботи виконуються з урахуванням норм безпеки, підготовлюють будівлю до подальших будівельних робіт. Ми пропонуємо демонтажні роботи будь-якої складності з використанням сучасної техніки. Професійність наших демонтажників та застосування спеціального обладнання дозволяють скоротити час демонтажу, зберегти максимум матеріалів для подальшого використання.

Демонтажні роботи - фото

Види демонтажних робіт

  • Демонтаж буває повний або частковий. Виділяють три основних види демонтажних робіт:
  • Знос будівлі. У великих містах часто на місці старих споруд створюються нові будівлі. Ми здатні виконати будь-який об’єм демонтажних робіт. Причини зносу будівлі можуть бути наступні: аварійний стан, реконструкція, будівництво нової споруди. Потрібно врахувати обставини подальшої долі споруди та виконати демонтаж не зачіпаючи сусідні будинки та системи комунікацій.
  • Розбір фундаменту. Це найскладніші демонтажні роботит. Для демонтажу фундаменту використовуємо спеціальні методи та інструменти. Ми прослідкуємо, щоб усі частини фундаменту були видалені з грунту та не заважали спорудженню нової будівлі.
  • Демонтаж при переплануванні. Для зміни інтер’єру виконується частковий демонтаж, зносяться стіни та перегородки будинку або квартири. Для цього складається проект, який враховує несучі стіни та безпеку перепланування приміщення. При неправильному демонтажі стін існує можливість завдати шкоди будівлі та перетворити її на аварійну. Тому слід ретельно спланувати всі роботи та користуватися послугами фахівців.

Торгово-будівельна компанія «Ремхаус» гарантує безпеку та якість демонтажних робіт. Ми пропонуємо низькі ціни, швидкий демонтаж та відсутність ускладнень при забудові у майбутньому.

 

 

 

Зворотній зв'язок

+38 (044) 38 38 442

+38 (066) 224 30 81

+38 (068) 152 51 57

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

НОВИНИ