info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Плиточні роботи

Плиточні роботи - фото

Плитка – популярний оздоблювальний матеріал. Виконує практичну та естетичну функцію. Облицювання плиткою досить складний процес, який потребує певних знань та навичок. При неякісному виконанні роботи плитка може відпадати, руйнуватися у місцях стиків. Слід довірити плиточні роботи професіоналам. Ми виконуємо кахлеві роботи будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть обрати керамічну, гранітну або іншу плитку в залежності від приміщення, де вона буде знаходитись. Ми пропонуємо послуги з укладки мозаїчної, кахельної, фасадної, облицювальної та інших видів плитки.

 

Види плитки

Існує багато видів облицювальної плитки. Можна замовити плитку будь якого розміру, форми, кольору. В залежності від складу, розрізняють чотири основних види плитки:

Полівінхлоридна плитка. Складається з полівінхлориду, тальку та пластифікатора. Випускається різних розмірів, відтінків та малюнків. Має добрі вологостійкі властивості та не боїться впливу хімічних сполук.

Керамічна плитка. Виготовляється з глини та кварцового піску, які пресуються під дією високої температури. Керамічну плитку використовують для оздоблення підлоги та стін у ванних кімнатах, кухнях, коридорах, туалетах. Існує багато фактур та кольорів керамічної плитки. Можна придбати як бюджетний кахель вітчизняного виробника, так і дизайнерську плитку з Італії та Німеччини. Переваги керамічної плитки: зносостійкість, екологічність, водо- та вогнестійкість.

Скляна плитка. Виготовляється з відходів скловиробництва. Відрізняється простим монтажем, низькою ціною, міцністю та водонепроникністю. Мінусом скляної плитки є деформація від впливу високої температури.

Полістирольна плитка. Використовується для облаштування стін та перегородок. Переваги полістерольної плитки - легкість матеріалу, простота монтажу, великий вибір відтінків. Недолік: низька теплостійкість.

Плиточні роботи - фото

Ми врахуємо особливості вашої будівлі та запропонуємо найкращий варіант облаштування плиткою. Усі плиточні роботи будуть виконані на найвищому рівні.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ