(044) 38 38 442, (066) 224 30 81, (068) 152 51 57     info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

Плиточні роботи

Плиточні роботи - фото

Плитка – популярний оздоблювальний матеріал. Виконує практичну та естетичну функцію. Облицювання плиткою досить складний процес, який потребує певних знань та навичок. При неякісному виконанні роботи плитка може відпадати, руйнуватися у місцях стиків. Слід довірити плиточні роботи професіоналам. Ми виконуємо кахлеві роботи будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть обрати керамічну, гранітну або іншу плитку в залежності від приміщення, де вона буде знаходитись. Ми пропонуємо послуги з укладки мозаїчної, кахельної, фасадної, облицювальної та інших видів плитки.

 

Види плитки

Існує багато видів облицювальної плитки. Можна замовити плитку будь якого розміру, форми, кольору. В залежності від складу, розрізняють чотири основних види плитки:

Полівінхлоридна плитка. Складається з полівінхлориду, тальку та пластифікатора. Випускається різних розмірів, відтінків та малюнків. Має добрі вологостійкі властивості та не боїться впливу хімічних сполук.

Керамічна плитка. Виготовляється з глини та кварцового піску, які пресуються під дією високої температури. Керамічну плитку використовують для оздоблення підлоги та стін у ванних кімнатах, кухнях, коридорах, туалетах. Існує багато фактур та кольорів керамічної плитки. Можна придбати як бюджетний кахель вітчизняного виробника, так і дизайнерську плитку з Італії та Німеччини. Переваги керамічної плитки: зносостійкість, екологічність, водо- та вогнестійкість.

Скляна плитка. Виготовляється з відходів скловиробництва. Відрізняється простим монтажем, низькою ціною, міцністю та водонепроникністю. Мінусом скляної плитки є деформація від впливу високої температури.

Полістирольна плитка. Використовується для облаштування стін та перегородок. Переваги полістерольної плитки - легкість матеріалу, простота монтажу, великий вибір відтінків. Недолік: низька теплостійкість.

Плиточні роботи - фото

Ми врахуємо особливості вашої будівлі та запропонуємо найкращий варіант облаштування плиткою. Усі плиточні роботи будуть виконані на найвищому рівні.

 

 

 

Зворотній зв'язок

+38 (044) 38 38 442

+38 (066) 224 30 81

+38 (068) 152 51 57

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

НОВИНИ