info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Стяжка

Підлога – один з основних елементів будь-якої споруди. Від її якості залежить комфорт проживання у квартирі чи будинку. Для облаштування підлоги використовують різні види стяжок. Завдяки стяжці поверхня вирівнюється, посилюється її жорсткість, забезпечується тепло- та гідроізоляція, маскуються інженерні системи комунікацій. Тільки після обладнання стяжки можна укладати фінішне покриття підлоги. Ми маємо досвід проведення оздоблювальних робіт та облаштовуємо різні види стяжок. Запропонуємо вам найкращий варіант підлоги, який підійде саме для вашого будинку, виконаємо роботу швидко та якісно.

 

Які бувають стяжки для підлоги

Вибір стяжки залежить від типу споруди та фінішного покриття підлоги. В залежності від складу компонентів виділяють такі стяжки:

Мокра стяжка - фото

Мокра стяжка. Складається з цементу, піску та води. Завдяки своїй міцності придатна для ремонту підлоги у будь-яких типах споруд, у тому числі промислових. Мокру стяжку використовують для спорудження системи теплої підлоги. При облаштуванні стяжки потрібно контролювати рівень доданої води, щоб запобігти появі тріщин. Вирівнювання поверхні підлоги робиться з допомогою вимірювальних приладів та спеціальних рейок. Переваги мокрої стяжки – міцність, простий монтаж. Недолік – довго сохне.

Суха стяжка. Створюється з допомогою сухої суміші для підлоги або полістиролу. Поверх суміші укладається гіпсоволокно або гіпсокартон. Переваги сухої стяжки – легкість, швидкість висихання. Недолік – не підійде для приміщень з підвищеним рівнем вологи.

Суха стяжка - фото

 

Наливна підлога - фото

Наливна підлога. На бетонну основу підлоги укладаються тепло- та гідроізоляційні матеріали, а зверху заливається самовирівнююча суміш, яка робить поверхню ідеальною. Переваги наливної підлоги – простота монтажу, міцність, швидкість висихання. Недолік – висока ціна.

 

Торгово-будівельна компанія «Ремхаус» облаштує будь-який вид стяжки, використовуючи сучасні матеріали та інструменти. Ми гарантуємо якість робіт та тривалий строк експлуатації стяжки підлоги.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ