info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Штукатурка стін

Оштукатурювання стін – один із найпопулярніших способів оздоблення приміщень. Має попит завдяки легкості обробки, доступності та довговічності. Ми виконуємо широкий спектр штукатурних робіт. Штукатурка стін має різну форму, структуру та забарвлення. Ми допоможемо підібрати штукатурку стін, яка підійде для будь-якого стилю інтер’єра.

 

Види штукатурки

В залежності від складу матеріалу виділяють наступні види штукатурки:

Дерев'яне перекриття - фото
 • Цементно-піщана штукатурка. Завдяки додаванню у склад цементу, отримується міцний і довговічний матеріал для вирівнювання та оздоблення стін. Наносити цементну штукатурку самому досить важко, потрібно прикласти багато зусиль, щоб отримати рівну поверхню. Тому радимо звернутися до наших спеціалістів, які виконають роботу швидко та якісно. Цей вид штукатурки використовується для зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт.
 • Вапняна штукатурка. Додавання вапна у склад дозволяє зробити штукатурку легкою, м’якою та пластичною. Розчин вапняної штукатурки добре вирівнює поверхню стін та має довгий строк експлуатації. Використовується лише для внутрішнього оздоблення.
Збірне перекриття з циліндропустотних плит - фото
Дерев'яне перекриття - фото
 • Гіпсова штукатурка. Може наноситись як вручну, так і машинним способом. Перевага використання гіпсової штукатурки - не потрібно додатково робити шпаклювальні роботи, поверхня виходить ідеально рівною. Використовується для внутрішніх робіт.

 

В залежності від способу нанесення штукатурка буває:

 • Суха – використовуються готові листи гіпсокартону, які кріпляться за допомогою спеціальних кронштейнів. Місця стиків вирівнюються шпаклівкою. Переваги: швидкість монтажу та широкий спектр застосування.
 • Мокра – наноситься спеціальний розчин, який вирівнює та надає бажаного кольору поверхні стін. Переваги: довговічність, стійкість до механічних впливів, привабливий зовнішній вигляд. Мокра штукатурка поділяється на звичайну та декоративну. Звичайна штукатурка використовується для підготовки стін для подальшого обклеювання шпалерами та фарбування. Декоративна штукатурка не потребує додаткової обробки.

 

Декоративна штукатурка - фото

Торгово-будівельна компанія «Ремхаус» пропонує наступні види декоративної штукатурки стін:

 • кольорову;
 • кам’яну;
 • терразитову;
 • сграффіто-художню;
 • венеціанську.

 

Ми врахуємо особливості вашого приміщення, підберемо штукатурку стін для будь-якого інтер’єру, виконаємо роботу швидко та якісно.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 1. Ваше ім'я
 2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ