info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Внутрішнє оздоблення

Внутрішнє оздоблення – комплекс будівельно-ремонтних робіт всередині приміщення. Включає обробку всіх поверхонь: стін, стель, підлог. Від якості виконання внутрішнього оздоблення залежить комфорт проживання та естетичний вигляд помешкання. Цей важливий етап робіт слід довірити професіоналам. Наша компанія виконає будь-який обсяг робіт по внутрішньому оздобленню, підбере якісні будівельні матеріали, які будуть гармонійно виглядати у всіх видах інтер’єрів.

 

Етапи проведення робіт з внутрішнього оздоблення

Підготовчі чорнові роботи.- фото
  • Підготовчі чорнові роботи. На цьому етапі виконується вирівнювання та підготовка всіх поверхонь до декоративної обробки. Спочатку проводяться демонтажні роботи, знімається стара стяжка, штукатурка, фарба, шпалери та інше. Потім проводиться грунтування, оштукатурювання та вирівнювання стелі, підлоги та стін. Перед проведенням чорнових робіт треба заздалегідь спланувати, які матеріали будуть використані для оформлення, як будуть розташовані меблі та техніка. При правильному плануванні можна уникнути невірних дій та помилок при оздобленні приміщення.
  • Фінальне декоративне оздоблення. На цьому етапі на стіни наноситься декоративна штукатурка, наклеюються шпалери або фарбується поверхня. На підлогу укладається паркет, плитка, лінолеум, ковролін і т. п. На стелі встановляється гіпсокартонна чи натяжна конструкція або робиться шпаклювання поверхні. Від виду обраних матеріалів та якості проведення оздоблювальних декоративних робіт залежить естетична привабливість оселі. Після закінчення фінальних робіт помешкання готове до заселення господарів.
Фінальне декоративне оздоблення. - фото

 

Ми не тільки добросовісно виконаємо всі етапи оздоблювальних робіт, а і допоможемо вам створити бажаний дизайн інтер’єру. Якщо у вас виникли питання стосовно внутрішнього оздоблення – звертайтеся до нас і ми їх обов’язково вирішимо.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ