info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Будівництво тенісних кортів

Теніс – популярний вид спорту, тенісні корти обладнує все більше людей. Будівництво майданчику для гри в теніс – складний технологічний процес, який повинен враховувати особливості ділянки, ергономіку, безпеку спортсменів. Від якості будівельних матеріалів залежить комфорт та спортивні показники. Ми пропонуємо комплексні послуги з будівництва тенісних кортів. Розробляємо проект, оформлюємо документацію, проводимо весь спектр будівельних робіт. Ми співпрацюємо з державними, комерційними установами та приватними замовниками.

Будівництво тенісних кортів - фото 1

 

Етапи будівництва тенісних кортів

Будівництво тенісних кортів - фото 2
  1. Створення проекту. Складається чіткий план робіт та обираються необхідні будівельні матеріали.
  2. Земельні роботи та розмітка території. Поверхня для тенісного корту повинна буди ідеально рівною. На початковому етапі проводиться вирівнювання грунту та підготовка ділянки для зведення фундаменту.
  3. Монтаж дренажної системи. Обов’язково робиться система відводу води від тенісного корту, щоб захистити фінішне покриття від негативного впливу опадів. На цьому етапі прокладаються всі системи комунікацій.
  4. Зведення фундаменту. Основа тенісного корту виконується з бетону або залізобетонних плит.
  5. Облаштування освітлення. Для стандартного тенісного корту знадобиться 8-10 світильників з потужністю не менше 200 Вт.
  6. Будівництво огорожі. Робиться переважно з сітки-рабиці, яка натягується між металевими трубами. Висота огорожі становить 3-4 метри.
  7. Укладання покриття. Ми застосовуємо різні види покриття для тенісних кортів. Найпоширеніші варіанти: грунт, акрилове покриття «Хард», трава, пластик. Трав’яне покриття найбільш екологічне та комфортне для гри, але потребує більше догляду, ніж штучне.
  8. Установка необхідного обладнання. На завершальному етапі робиться розмітка, натягується сітка, встановлюються кошики для м’ячів.

Наші спеціалісти контролюють кожний етап роботи та гарантують швидкий та якісний результат.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ