(044) 38 38 442, (066) 224 30 81, (068) 152 51 57 info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

Торгово-будівельна компанія «Ремхаус» – провідне підприємство Києва і Київської області в сфері продажу будівельних матеріалів, а також проектування, будівництва та ремонту будівель, споруд і приміщень будь-якої архітектури і масштабу.

Ми виконуємо абсолютно всі існуючі будівельні роботи під ключ і окремо в Києві, Київській області, та по всій Україні. Компанія «Ремхаус» надає своїм клієнтам найкращі умови на ринку будівництва: ми гарантуємо низькі ціни, високу якість матеріалів і робіт, а також швидке виконання всіх поставлених завдань.

Будувати з нами вигідно та комфортно!

НАШІ ПОСЛУГИ

Компанія «Ремхаус» спеціалізується на трьох основних напрямках діяльності: продажі будівельних матеріалів, будівництві багатоповерхових монолітно-каркасних і цегляних будинків та котеджів, а також будівництві спортивних легкоатлетичних комплексів.

Коротко про три напрямки нашої роботи:

Будівництво під ключ - схема

1. Продаж будматеріалів

У нас ви завжди можете купити будь-які будівельні матеріали: доступні різні бетонні вироби, сипучі будівельні матеріали, матеріали для кладки стін і перекриттів, матеріали для будівництва покрівлі, сипучі матеріали для внутрішньої обробки, а також фарби та лакофарбове обладнання.

2. Будівництво будинків і будівель

Ми будуємо об'єкти під ключ починаючи з проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами й озелененням території. Крім того, в «Ремхаус» Ви завжди можете замовити виконання будівельних робіт й окремо, наприклад – бетонні роботи, зведення стін, оздоблювальні роботи тощо.

3. Будівництво спортивних майданчиків

У нас ви можете замовити будівництво футбольного поля з натуральним та штучним покриттям, а також купити матеріали для благоустрою спортмайданчиків. В асортименті штучна трава, гумові і акрилові спортивні покриття, а також обладнання для командних видів спорту.

ПЕРЕВАГИ «ТБК «РЕМХАУС»

Будучи підприємством повного циклу, ми виконуємо проектування і будівництво житлових, промислових і спортивних об'єктів під ключ, а також будь-які будівельно-монтажні та ремонтні роботи на найвигідніших умовах:

  1. У нас – оптимальні ціни на всі будівельні матеріали.
  2. Якість робіт на 100% відповідає будівельним технологіям та вимогам СНіП.
  3. Власний парк спецтехніки, тому низькі ціни на роботу всієї будівельної техніки.
  4. Оперативне виконання будівельних робіт: ми будуємо в два рази швидше інших!

Ми контролюємо кожний етап будівництва та звітуємо про виконання всіх робіт. Залучення висококваліфікованих спеціалістів дає змогу уникнути помилок у будівництві та гарантує комфортне проживання у будинку, створеному з урахуванням існуючих будівельних норм.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

+38 (044) 38 38 442

+38 (066) 224 30 81

+38 (068) 152 51 57

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 404-405, 408

ПІДПИСКА НА НОВИНИ