info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Кладка стін та перегородок

Кладка внутрішніх стін і перегородок– один з найбільш коштовних та відповідальних видів робіт під час будівництва та подальшого ремонту. Зведення стін краще довірити професіоналам, від них залежать всі інщі ремонтні роботи.

Торгово-будівельна компанія «Ремхаус» - це висококваліфікована команда майстрів, які досконало володіють усіма способами кладки стін та перегородок. Великий досвід у будівельній сфері дає можливість нашим майстрам у найкоротші строки виконати професійне зведення стін, зробити ідеально рівні кути. Приміщення залишиться чистим та підготовленим для подальших робіт.

 

Види кладки стін та перегородок

Кладка з цегли - фото

Кладка з цегли - найнадійніший та найбільш якісній спосіб будівництва стін та перегородок. До основних плюсів цього методу слід віднести міцність, вогнестійкість, екологічність матеріалу, довготривалість служби, можливість використовувати без зовнішнього облицювання.
Але слід відзначити високу вагу цегли, що робить неможливим її застосування у певних умовах та ускладнює транспортування, довготривалість робіт з використанням цього матеріалу.

Кладка стін та перегородок з газобетонних блоків – це однин з сучасних способів будівництва, який в значній мірі спрощує та прискорює процес, робить його більш економічним. Газобетонним блокам притаманні такі позитивні якості: швидкість проведення робіт, висока геометрична точність елементів, мінімальні витрати розчину ( товщина шва між блоками - лише 1мм), низька теплопровідність та вартість порівнюючи з цеглою.
До мінусів газобетонних блоків відносять використання вапняних домішок, які погіршують гігієнічність, схильність до скупчення вологи, неможливість використовувати без зовнішнього облицювання.

Кладка стін та перегородок з газобетонних блоків - фото

 

Фахівці нашої компанії вивчать ваші потреби та, після здійснення виїзду на місце робіт, підберуть ефективний спосіб будівництва, запропонують найдоцільніші матеріали для втілення вашого архітектурного задуму.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ