info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Фундаментні роботи

Влаштування фундаменту – найголовніша частина побудови будь-якої споруди. Неякісне проведення фундаментних робіт може призвести до руйнування будинку та дискомфорту проживання у ньому. Тому будівництво фундаменту слід довірити професіоналам. Спеціалісти компанії «Ремхаус» мають великий досвід фундаментних робіт для всіх видів будинків та різних типів грунтів. Ми обов’язково проводимо дослідні роботи, вивчимо особливості грунту та грунтових вод і пропонуємо надійний та якісний спосіб влаштування фундаменту.

Які види фундаменту ми пропонуємо?

Стрічковий фундамент - схема

Стрічковий фундамент. Підходить для скелястого та хрящуватого міцного грунту, який не спучується. Глибина стрічкового фундаменту залежить від ваги будівлі. Для легких каркасних та дерев’яних будинків використовують малозаглиблений фундамент. Найчастіше закладають стрічковий фундамент на 20 см нижче рівня промерзання грунту. Це дає змогу зберігати тепло в оселі та запобігати руйнівній дії грунтових вод.

Фундамент ТІСЕ. Перевагою цього виду фундаменту є низька вартість та можливість використання на будь-якому грунті. Основою фундаменту є паль, розширений донизу, що дозволяє витримувати велику вагу споруди. Фундамент ТІСЕ використовується для приватних та багатоповерхових будинків. Основні переваги конструкції: велика несуча здатність, протистояння силам здуття, зменшення вібрації, тривалий строк служби.

Фундамент ТІСЕ - схема
Фундамент монолітна плита - схема

Фундамент монолітна плита. Підходить для піщаних та рухливих ґрунтів з високими грунтовими водами. Має високу стійкість до промерзання, не боїться опадів та перепадів температур. Монолітна плита запобігає зсуву грунту та витримує велике навантаження. Підходить для будівництва приватних будинків. Якщо ви не впевнені, який тип будівництва фундаменту обрати, зверніться до нас. Ми підкажемо найбільш прийнятне рішення для вашої споруди, швидко і якісно виконаємо усі фундаментні роботи.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ