info@remhouse.com.ua

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

Влаштування перекреттів

З трьох основних елементів будівлі: стіни, підлога, стеля, роль двох останніх виконують перекриття. Це будівельна конструкція, що размежовує між собою поверхи або відокремлює їх від підвалу чи горища. Монтаж перекриття - невід'ємний елемент будівництва, який вимагає високої професійності, точних розрахунків. Торгово- будівельна компанія “Remhouse” виконує роботу по влаштуванню перекриттів усіх основних видів.

Види перекриттів, які пропонує Торгово-будівельна компанія «Ремхаус»

Дерев'яне перекриття - фото

Дерев'яне перекриття
Цей тип перекриття найчастіше використовується при зведені приватніх будинків, а також невеликих споруд, маючих 2-3 поверхи. До переваг такого пререкриття слід віднести високу швидкість виконання робіт, малу вагу конструкцій, екологічність. Але слід відмітити погану вогнестійкість матеріалу, можливість загнивання елементів, враження шкідливими комахами та максимальне навантаження всього до 350кг/м2.

Збірне перекриття з циліндропустотних плит
Збірні перекриття з циліндропустотних плит використовуються при зведенні споруд з цегли та інших міцних блоків. Характерною рисою є використання плит, які мають пустоти циліндричної форми, що працюють як жорсткі елементи конструкцій та зменьшують його вагу. Перекриття з пустотних плит мають ряд переваг: довгий строк служби, великий запас міцності та здатність витримувати навантаження. Але для влаштування плитного перекриття необхідна спеціальна техніка та кваліфіковані спеціалісти.

Збірне перекриття з циліндропустотних плит - фото
Монолітне залізобетонне перекриття - фото

Монолітне залізобетонне перекриття
Монолітне залізобетонне перекриття - це цільна плита, товщиною від 8 до 12 см, відлита з бетону одразу на своєму місці під час будівництва. Вага його кв.м. може досягати 500 кг. До переваг цього перекриття відносять високу якість отриманої поверхні, відсутність швів, можливість зробити перекриття будь-якої форми, високу міцність конструкції. К недолікам такої конструкції відносять тільки її велику вагу та високу вартість.

Майстри Торгово-будівельної компанії «Ремхаус» професійно виконають монтаж міжповерхового перекриття, який є одним з найважливіших етапів будівництва. Для цього зв'яжіться з представником нашої компанії і ми гарантуємо якісне виконання всіх необхідних робіт в найкоротші строки.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  1. Ваше ім'я
  2. Введіть Ваш номер телефону

 

Замовте БЕЗКОШТОВНУ консультацію і наш менеджер

зв'яжеться з Вами найближчим часом

 

Зворотній зв'язок

 

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

с. Софіївська Борщагівка, вул. Мала Кільцева 10/1, оф. 405

ПІДПИСКА НА НОВИНИ